Scroll to top

Fener Tabela Nedir?

Fener Tabela, 2 çeşittir.
Işıklı ve Işıksız Olarak tasarlanır. Işıklı Fener Tabela dış mekanlarda, görselliği şık hale getirmek içinde kullanılabilir.
Işıksız Fener Tabela ‘ da ise dış ve iç mekanlarda da kullanılır.
Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile rağbet görmektedir. Bu nedenle fener tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın bilinirliliğini artırabilirsiniz. Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan fener tabela çeşitleri dış mekan da kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.
Bununla birlikte, bu özellikle barlar, restoranlar, kafeler, marketler gibi açık hava mekanlarına sahip işletmelerde tercih edilir. Çift taraflı, tek taraflı, aydınlatma, asılı, duvara monte ve direğe monte kurulum fonksiyonları sayesinde istisnasız herhangi bir alana uyum sağlayabilir.
Işıklı fener tabela daha çok dış mekanlarda ışıksız fener tabela iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir.  Çok sık kullanılan bu tabela modeli hem düşük masraflı hem de düşük boyutlu bir kullanım oluşturmaktadır. Fener tabela açık hava reklamcılığında en çok rağbet gören tabela çeşididir.  Bilhassa ışıklı fener tabela daha dikkat çekici ve estetik bir görüntü oluşturmaktadır.

+90 (0216) 489 35 35