Tempa Reklam Ve Mimarlık

Tekstil Ürünleri

Promosyon Ürünler, firmanızın veya şirketinizin bilinirliğini ve hizmet faaliyetlerini tanıtıcı reklam araçları olarak kullanılabilir en etkili yöntemlerden biridir. Promosyon Ürünlerde tekstil ürünlerinin bere , atkı, şapka, tişört, elyaflı yelek, yelek, mont , bez sırt çantası vb. gibi  birçok ürüne baskı yapılabilmekte ve firmanızın sık kullanılan bu ürünlerde tanıtımı yapılabilmektedir.

Dijital Ürünler

Tempa Reklam olarak Android ve iOS Uyumlu Kablo , Powerbank, usb bellek ,USB FLASH BELLEK, olarak dijital, usb flash bellek, powerbank, ses sistemleri ve akıllı saatler vb. tüm ürün kategorilerinde stoklarımızda mevcut olarak hizmet vermekteyiz. Tüm bu ürünlerin baskısını, dilerseniz tedarikini, dilerseniz var olan ürünlerinize dilediğiniz doğrultuda yapmaktayız. Özellikle kurumların, kurumsal firmaların ve bir çok müşteri grubuna hitap eden bu ürün grubu oldukça kullanışlı ürünler içermektedir. Firmanızı veya şirketinizin tanıtımını son derece güzel bir şekilde duyurabilir bir reklam aracıdır.

Ofis Ürünleri

Ofiste çok sık kullanılan kalem, kalemlik, masa üstü kalemlik seti, çanta, bloknot, masa üstü dizaynır, vb. birçok ürünün firmanızın tanınırlığını ve reklamını yapmayı sağlayan bir çok ürün Tempa Reklam olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz

SWEATSHİRT

SWEATSHİRT

Masa takvimi

Masa takvimi

BEZ ÇANTA

BEZ ÇANTA

MASA ÜSTÜ SET

MASA ÜSTÜ SET

Aşk Kupası

Aşk Kupası

tİŞÖRT

tİŞÖRT

BASKILI YASTIK

BASKILI YASTIK

MOUSE PAD

MOUSE PAD

Takvimli Ayraç

Takvimli Ayraç

bASKILI ŞAPKA

bASKILI ŞAPKA

KÜP BLOKNOT

KÜP BLOKNOT

HEDİYE KUTUSU

HEDİYE KUTUSU

Markanızı Birlikte Büyütelim