Scroll to top

Slide FOTOĞRAF ÇEKİMİ PROFESYONEL Slide ÇEKİMİ MODA Slide FOTOĞRAFÇILIK ENDÜSTRİYEL

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Profesyonel Ürün fotoğrafçılığı yakın zamandan beri adından sıkça söz ettiren bir sektördür. Bu doğrultuda internetin yaygınlaşması ile  birlikte ürün fotoğrafçılığının da oldukça yaygınlaşmaya başladığını söylemek mümkün olmaktadır. Ürün fotoğrafçılığı oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunulan bir sektördür. Bu doğrultuda gıdadan kozmetiğe, tekstilde mobilyaya varıncaya kadar pek çok farklı kategoride ürünün fotoğraflanması ürün fotoğrafçılığının kapsamına girmektedir. İyi bir ürün fotoğrafı çekiminin yapılması, alanında uzman ve profesyonel olan bir fotoğrafçının ve ekibin sayesinde mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli bir ürün fotoğrafı için; çekim için gerekli olan ekipmanların bulunması da gerekli olmaktadır.


GIDA - YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI - STİL LİFE

Yemek Fotoğrafçılığı bilinen adı ile Stil life günümüzün en popüler gelişmeleri ile birlikte uyum içindedir. Restoran, Cafe ve otellerin yemek ve içecek hizmeti veren kurum ve kuruluşların görsel menü tasarımları ve interaktif medya platformlarının görsel kalitesini belirlemede etkin bir role sahiptir. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları interaktif arşivleme yaparak dijital menü içeriklerinden küçük el ilanlarına kadar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir restoran işletmecisi iseniz insanların yemek siparişi verdikten sonra bekledikleri kısa bir süreçte en çok etki altında olacakları zaman dilimi olduğunu unutmamalıyız. Müşterilerimizin beklediği anda Yemek fotoğrafçılığı hizmetiyle çektirmiş olduğunuz kaliteli fotoğrafları izlemesi akılda kalıcılığı artıracak ve etkili bir bilinç altı göndermesi yapacaktır.


MODA FOTOĞRAFÇILIĞI

Giyilen kıyafeti ve diğer moda öğelerini ön plana çıkarmak için yapılan çekimler moda fotoğrafı olarak adlandırılır. Bu branşa da moda fotoğrafçılığı denir. Moda fotoğrafçılığının amacı, içinde sanatsal öğeler barındıran görseller meydana getirmektir. Moda fotoğrafçılığı bu anlamda, fotoğrafçılara kendi hayal güçlerini kullanma fırsatını vermektedir. Moda fotoğrafları sıradan bir ürünü tanıtırken hayal gücünden faydalanarak, tüketicileri harekete geçirmeyi hedefler. Moda fotoğrafının temel amacı, giysileri tanıtmak ve satmaktır.


ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAFÇILIK

Endüstriyel fotoğrafçılık ile işletmeniz, tesisiniz, veya faaliyetini yürüttüğünüz mekana kimlik hatta ruh kazandırmak için ekibimizle en uygun zamanı, en iyi ışık koşullarını oluşturuyor ve işletmenize hak ettiği önemi vererek sizin için fotoğraf karelerine sığdırıyoruz. Her türlü iç mekan ve dış mekan çekimlerinde deneyimli ekibimiz size en doğru fotoğrafları ve tanıtımı sağlamaktadır.


VİDEO ÇEKİMİ

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

    +90 (0216) 489 35 35