Tempa Reklam Ve Mimarlık

E-Ticaret Web Sitesi

Neler Yapıyoruz​

E-Ticaret Sitelerimizin özellikleri

Kurumsal firma, güvenilir hizmet! Yapılan her işte 1. önceliğimiz fayda sağlamaktır. Web siteleriniz sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önemli. Satın alınan ürünü eksiksiz ve hatasız olarak hazırlamayı ve teslim etmeyi görev biliriz.

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) Uyumlu

Google, Yandex , Yahoo gibi arama motorlarının sitenizi müşterililerinize ulaşabilmesindeki büyük rolünü bilerek Web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştiririz. Müşterilerinize en iyi şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Size Özel Özgün Tasarım

Profesyonel ekibimizle size özgün sektörünüze özel en modern web tasarımları sunarız. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu modern web tasarımları ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız. Dünyaya açılan pazarınızı en iyi şekilde birlikte tasarlarız.

Pazarlama Yönetimi

Müşterilerinizin size nasıl ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize fırsatlar sunarak kazançlarınızı artırın.

Kolay Kullanılabilen Yönetim Paneli

Yönetim panelli web sitesi sayesinde web tasarımın yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay bir şekilde yöneteceksiniz. Kolay kullanılabilen yönetim paneli sayesinde web sitenizin kontrolü sizde olur.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Mobil cihazlar, tabletler ve masaüstü tüm boyutlara uygun, hızlı web siteleri tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Profesyonel Destek

Profesyonel uzman ekibimizle E-ticaret WEB sitesi konusunda ücretsiz ve kolay ulaşım sağlayarak destek alabilir uzman yardımı alarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Akçin Gıda
Akçin Gıda Kuruyemiş Site Yönetimi
Mkidealoptik
Mk İdeal Optik
Mavi Koruma
Mavi Işık Filtreli Koruma Gözlüğü
E-ticaret paketlerimiz ve fiyatları

En Uygun paketi seçin hemen başlayalım

Lite

E-Ticaret Başlangıç Paketi

 

1.999

/Yıllık

Medium

Orta Düzey E-Ticaret Paketi

3.499

/Yıllık

Pro

PRofesyonel E-Ticaret Paketi

 

5.999

/Yıllık
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
1000 GB
1500 GB
3000 GB

Web Alanı / Database Alanı

Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
E-Posta Hesabı
10 Adet
20 Adet
50 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Sosyal Medya Aktivasyonu
%100 Mobil Uyum
Hazır Responsive Tasarımlar
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Toplu Mail Gönderimi
Blog / İçerik Yönetimi
Detaylı Kargo Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Sosyal Medya Pazarlama
Google Yönetim Araçları
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Pazarlama / Promosyon Barı
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Anında Sanal POS
256bit SSL Güvenlik Sertifikası
Kredi Kartı Modülü
SEO Analiz Modülü
Bayi (B2B) Altyapısı
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Facebook ve Instagram Mağazaları
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım Robotu
XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
Ürün Karşılaştırma Modülü
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Online Fatura Modülü
Ürün Kişiselleştirme
Promosyon Modülü
N11, Hepsiburada, GittiGidiyor Entegrasyonu
Rakip SEO Analizi
Abonelik Modülü
Mobil Uygulama

S.S.S.

Bize Ulaşın!

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • SEO, arama motor optimizasyonu anlamına gelmektedir.
  • SEO uyumlu web site, Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda çıkabilecek alt yapıya sahip web sitesi anlamına gelmektedir.
  • Sizin için hazırlanan site SEO uyumlu yani “arama motoru dostu” dur.
  • Satışını yapmış olduğumuz tüm temalar mobil uyumludur.
  • İstediğiniz temanın ürün sayfasına mobil cihazınızdan giriş yaparak ”DEMO” butonuna tıklayabilir ve mobil uyumluluğu görüntüleyebilirsiniz.
  • Cloudflare SSL Sertifikası, paketinizde barınan 1 web sitesi için sağlanacaktır.
  • SSL Sertifikası, web siteniz üzerindeki işlemleri şifreleyerek verilerinizi güvende tutar ve sitenizin Google arama sonuçlarında yükselmesine katkı sağlar.
  • Ücretsiz SSL Sertifikanızı, hizmetiniz aktif olduğu süre boyunca kullanabilirsiniz.

Anlaşma doğrultusunda öncelikle firmanızın sektörel duruşunu analiz ediyor, hedef kitlenizi belirliyor ve hedef kitleniz yanı sıra rakip firmaları değerlendiriyoruz. Daha sonra özgün çalışmaya geçilip, bulunabilirliği en yüksek domain önerilerini yapıyoruz. Firmanıza ve sitenize göre en uygun olan Hosting’i seçiyoruz, standart, yükseltilebilir. Tasarım ve mizanpaj uygulamaları süreci başlıyor, daha sonra içeriğin entegre edilmesi, maillerin açılması, iletişim formunun entegrasyonu ve ayarlanması, galeri yapısının oluşturulması , kodlamanın testi, sunum , revizyonlar, test yayını ve yayın şeklinde olmaktadır. Süreler konusunda bilgi almak için bize ulaşın.

Anlaşma Süreci : Telefon, e-posta, web formu ya da müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yaparak bilgi ve sipariş alınır. Sözleşmeler 2 nüsha şeklinde imzalanır, proje ön ödemesi ve tüm içerik , doneler alındıktan sonra çalışmaya başlanır. İş bitimi ya da anlaşmaya göre, geri kalan ücret iş bitiminde tahsil edilerek proje teslim edilir.

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.

Bu nasıl yapılır? Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür. Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO sağlanmış olur.

Domain(Alan adı): Google ve diğer arama motorlarında, bulunurluk sağlayan ve aynı zamanda sitenin (main-URL) ismi verilen adresidir.

Hosting(web deposu): Web dosyalarının saklandığı, 24 saat yayın yapmasına izin veren server makinelerin parsellenmiş alanına verilen isim.

Web paketi: Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz, firmalar için doğru çözüm sağlayacak ihtiyaca yönelik paketler.

Şablon: Tecrübeli web yazılımcıları tarafından yapılan, kurumsala uygun renkleri ve imajları kullanarak firmaya özel hazır mizanpaj seçeneklerini kullanarak sitenin tasarımıdır.

Özel tasarım: Grafik tasarım mezunu sanatçılar tarafından, firmaya özel konsept çalışması ve uygulamasıdır.

Digital marketing: Digital ortamda yapılan hertürlü reklam faaliyetidir. Google adwords, facebook reklam yönetimi, yerel kaynaklı reklam yönetimleri, sosyal sayfalarda yönetilen reklamlar vb..

interaktif: Digital ortamda etkileşim yaratma olgusu.

Html, Css, Javascript, JQuery, ASP.NET, C#: Web sitelerinin yapımında ve program kodlamasında kullanılan yazılım dilleri , script dilleri.

Paypal, payu, sanalpos, mikro ödeme: Bunlar ödeme modülleridir, web sayfalarına entegre edilen ve ürün/hizmet bedelini müşterinizden, web üzerinden tahsil etmeye yarayan çözüm ortakları tarafından sunulan güvenli ödeme alanlarıdır.

Bu nasıl yapılır? Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür. Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO sağlanmış olur.

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 50 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 7 gün arasında tamamlanır.
Standart pakette, klasik paket kriterleri dahilinde, konsept yaratımı, tasarımın analizi ve sunumu 5 gün, uyarlanması 3 gün, yazılımın ve içeriğin konuşlandırılması ve test aşaması olmak üzerek 7 gün toplamda 15 ila 20 gün arasında, mutabakat dahilinde ise sürenin uzaması mümkündür.

Site teslimi öncesinde, ….. .com adresinde size web siteninizin yayına başlamadan önce son hali sunulur ve onayınızı sözleşmeden belirlenen e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaştırılır. Sonrasında yayına açılan web siteniz global ağda yayınlanmaya başlar.

Dijital Dünyada Yerinizi Alın!

Pazarınızı büyütün dijital dünyaya açılın!

Formu Doldurun