Scroll to top

Slide Slide

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonunun en büyük avantajlarından biri, hızlı bir şekilde geri bildirim almasıdır. Bunun nedeni, markanın doğrudan hedef kitleye ulaşmasını sağlamasıdır. Diğer önemli avantaj, marka pazarlamanızın yatırımını SEO işlemleriyle daha karlı hale getirmesidir.

Tüketici ağınız, marka imajınız ne kadar güçlü olursa olsun günümüzün teknolojisine ayak uydurmalısınız. Doğru rakip analizi ile rakiplerinizden farklı ve bir adım önde olmalısınız. İşte bu noktada SEO devreye giriyor.

Seo Nedir?

SEO; Search Engine Optimization, Türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu’ dur. Seo yenilikçi ve sürekli yükselen bir dijital pazarlama stratejisidir. İlgili anahtar kelimelerin ile arama motorlarında ilk sayfaya ilk sıraya yükselme şeklidir. Bugün real reklamlara ayırdığınız daha az reklam bütçesiyle daha fazla potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en yaygın yöntemidir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin hatta markanızın arama motorlarıyla dost ve barışık olması ya da organik arama sonuçlarında ilk sayfalarda, en doğru formatta, en doğru tanımlarla ve tercihen ekranın «above the fold» alanın tamamını kaplayarak yer almasını sağlama sanatıdır.

SEO, sadece belli başlı anahtar kelimeler için ilk sayfalarda yer almak değildir.

Aynı zamanda, markanızın arama sonuç sayfasında doğru bir formatta ve «above the fold» (yani görünen üst alanında) alanı kaplayarak yer alması başarısıdır. Dolayısıyla, rakiplerinize üst alanda bırakmama sanatıdır.

SEO işlemleri, algoritmik sıralamalara bağlı olarak çalışan arama motorlarına göre yapılır. Trafiğinizi ve müşteri portföyünüzü arttıran SEO hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Hangi hizmet planını seçeceğinize bağlı olarak özel fiyatlandırma teklifimizi ilk kampanyanızdan sonra belirleyeceğiz. Alanın da uzman kişilerle çalışmak için, markanız için iyi bir gelecek hazırlamak için bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimizden hemen teklif alın.

Rekabeti yüksek olan kelimeler için tercih edebilirsiniz. Hizmeti satın almadan önce lütfen uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı SEO analizi isteyiniz.

01.

Site İçi Teknik Analiz

SEO analizleri sitenizin içerikleri ve dış faktörlerin analiz edilmesi
aşamasıdır.

05.

İçerik ve İmaj Analizi

Web siteniz arama motorlarındaki sıralamasına pozitif etki edecek içerikler için yapılan analizlerdir.

02.

Sektör Analizi

Kurumsal SEO sektör analizi firmanızın bulunduğu sektördeki analizleri
içerir.

06.

Meta Analizleri

Sitenizin içerisindeki meta taglarin ve anahtar kelimelerinin doğru analizlerle yerleştirilmesi gerçekleştiği aşamadır.

03.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin arama motorlarındaki konumları ve stratejileri analiz
edilmektedir.

07.

Kod Analizi

Sitenizde kullanılan kod yapısı incelenerek arama motorlarına uygun olarak revize edildiği aşamadır.

04.

Anahtar Kelime Analizi

Firmanız için arama motorlarında avantaj sağlayacak anahtar kelimeler analiz edilmektedir.

08.

Test ve Raporlama

SEO optimizasyonu sonrasında kontrol ve testlerle raporlanmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

İstediğiniz özelliklerdeki e-ticaret paketi sizin olsun.

    +90 (0216) 489 35 35