Scroll to top

Alüminyum Tabela Nedir?

Alüminyum Tabela 

Alüminyum en popüler tabeladır. Dayanıklılığı sebebiyle genel profesyonel görünümle birleşir ve etkileyici hale getirir. Alüminyum tabela popüler hale geldiğine göre, farklı alüminyum tabela türlerini de bilmek gerekir. İş gereksinimlerinize bakılırsa standart alüminyum, seçebilirsiniz, aralarındaki seçim çok kolaydır. Standart alüminyum tabela, diğer tabelalar içinde en ucuz olan tabeladır. Alüminyum tabelalar dayanıklılıkları ve basitlikleri ile bilinir. Sıradan alüminyum malzemelerin bazen parlak olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, sadece yazdırma amacıyla mat bir yüzey kullanmanız gerekir. Mat efekti elde etmek için, bütün standart alüminyum tabela her iki tarafta beyaz bobinlerle kaplanır. Doğrudan alüminyum yüzeye yazdırmayı kolaylaştırır. Özgürce oynamanıza izin verir. Alüminyuma istenen şekil verildikten sonra fırın boya ile istenen renge boyanır ve montaj işlemi gerçekleştirilir. Alüminyum tabela çeşitleri hava koşullarına dayanıklı, hafif, uygun fiyatlı ve taşınabilir olduğundan birçok işletme için tercih edilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı alüminyum tabela seçimi için doğru yerdesiniz. Tempa Reklam alüminyum tabela uygulamalarında uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Alüminyum tabela da diğer tabela çeşitleri gibi ışıklı alüminyum tabela ve ışıksız alüminyum tabela olmak üzere iki şekilde yapılabilen tabela modelidir.

Işıklı Alüminyum Tabela; Zemin dekupe edilerek (zemin oyularak) arkadan düz pleksiglas yapıştırma veya kabartma pleksiglas kutu harf, krom kutu harf uygulama yapılır.

Işıksız Alüminyum tabela; Alüminyum zemin üzerine Folyo kesim harf, Dekota kesim harf ve Pleksiglas düz kesim veya Pleksiglas kutu harf, Krom Krom Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf uygulanmaktadır.

Kalite ve titizliğin ürünü reklam tabela çalışmalarımızı sizler için üretiyoruz.

Proje Videosunu İzleyiniz

Hemen İzle

Alüminyum Tabela Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Yazın

İstediğiniz özelliklerdeki tabela çalışması firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtsın.

    +90 (0216) 489 35 35