Scroll to top

3D TASARIM

3D Tasarım kelime anlamı olarak, hayalini kurduğumuz nesnelerin veya mekanların 3 boyutlu tasarım olarak gerçek ölçülerde ve gerçek özellikleri ile oluşturulup hayallerimizin dijital ortama aktarılmasıdır.

Biz bu alanda sizlere endüstriyel ürün tasarımı, elektronik ürün tasarımı, ev gereçleri tasarımı, kamu teknolojileri, endüstriyel ekipman tasarımı, medikal ürün tasarımı, kent mobilyaları ve aydınlatma tasarımı, obje tasarımları, mobilya tasarımı vb. gibi birçok alanda 3 Boyutlu tasarım hizmeti sunuyoruz.  3 boyutlu görselleştirme ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 3 boyutlu tasarım hizmetini işinde profesyonel tasarım ekibimiz ile sunuyoruz. 3D modelleme için belirli programlara ihtiyaç duyulmaktadır

Sizde aklınıza gelen projeleri 3 boyutlu bir ortamda yaratabilir ve geliştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey sıra dışı tasarım ekibimiz ile tanışmaktır.

3 boyutlu tasarım mı yaptırmak istiyorsunuz? Sizde Tempa Reklam’ın eşsiz 3 Boyutlu tasarımlarıyla tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Projelerimiz

+90 (0216) 489 35 35